C0402X5R0G223M020BC TDK
  • Part Number: C0402X5R0G223M020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.022UF 4V X5R 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 111,978
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402X5R0G223M020BC TDK
    C0402X5R0G223M020BC TDK
    C0402X5R0G223M020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402X5R0G223M020BC is described as CAP CER 0.022UF 4V X5R 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM