C0402JB0J472K020BC TDK
  • Part Number: C0402JB0J472K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 4700PF 6.3V JB 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 134,400
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"