C0402JB0J332K020BC TDK
  • Part Number: C0402JB0J332K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 3300PF 6.3V JB 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 134,400
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"