C0402JB0J152K020BC TDK
  • Part Number: C0402JB0J152K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1500PF 6.3V JB 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 134,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH