C0402JB0G682K020BC TDK
  • Part Number: C0402JB0G682K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 6800PF 4V JB 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 134,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM