C0402CH1C1R5C020BC TDK
  • Part Number: C0402CH1C1R5C020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1.5PF 16V CH 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 111,991
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"