C0402CH1C180J020BC TDK
  • Part Number: C0402CH1C180J020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 18PF 16V CH 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 111,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"