C0402CH1C101K020BC TDK
  • Part Number: C0402CH1C101K020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 100PF 16V CH 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 111,953
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V