C0402CH1C0R5C020BC TDK
  • Part Number: C0402CH1C0R5C020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.5PF 16V CH 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 134,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM