C0402C0G1C8R2C TDK
  • Part Number: C0402C0G1C8R2C
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 8.2PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 88,122
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"