C0402C0G1C7R5C TDK
  • Part Number: C0402C0G1C7R5C
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 7.5PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 110,970
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE