C0402C0G1C5R6C TDK
  • Part Number: C0402C0G1C5R6C
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 5.6PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 64,709
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS