C0402C0G1C4R3B TDK
  • Part Number: C0402C0G1C4R3B
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 4.3PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 176,602
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"