C0402C0G1C330G TDK
  • Part Number: C0402C0G1C330G
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 33PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 104,890
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK