C0402C0G1C2R2B TDK
  • Part Number: C0402C0G1C2R2B
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2.2PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 105,706
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM