C0402C0G1C220J020BC TDK
  • Part Number: C0402C0G1C220J020BC
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 22PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 111,688
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C0402C0G1C220J020BC TDK
    C0402C0G1C220J020BC TDK
    C0402C0G1C220J020BC is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C0402C0G1C220J020BC is described as CAP CER 22PF 16V C0G 01005. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP