C0402C0G1C130G TDK
  • Part Number: C0402C0G1C130G
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 13PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 107,567
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB