C0402C0G1C110J TDK
  • Part Number: C0402C0G1C110J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 11PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 108,391
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK