C0402C0G1C0R9B TDK
  • Part Number: C0402C0G1C0R9B
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.9PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 40,275
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HANDLE TYPE I 4HP BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
    Schroff
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT