C0402C0G1C0R2W TDK
  • Part Number: C0402C0G1C0R2W
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.2PF 16V C0G 01005
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 131,692
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"