ANT016008LCD1575MA1 TDK
  • Part Number: ANT016008LCD1575MA1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: ANTENNA 1.575GHZ 2.4GHZ SMD
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • Available: 18,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ANT016008LCD1575MA1 TDK
    ANT016008LCD1575MA1 TDK
    ANT016008LCD1575MA1 is manufactured by TDK and is categorized in the RF Antennas category. ANT016008LCD1575MA1 is described as ANTENNA 1.575GHZ 2.4GHZ SMD. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL