ALT4532M-201-T001 TDK
  • Part Number: ALT4532M-201-T001
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: XFRMR LAN 1CT:1CT 200UH
  • Category: Pulse Transformers
  • Status:
  • Available: 10,760
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ALT4532M-201-T001 TDK
    ALT4532M-201-T001 TDK
    ALT4532M-201-T001 is manufactured by TDK and is categorized in the Pulse Transformers category. ALT4532M-201-T001 is described as XFRMR LAN 1CT:1CT 200UH. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Pulse Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Pulse Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE