ADL3225VT-4R7M-TL000 TDK
  • Part Number: ADL3225VT-4R7M-TL000
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIX IND 4.7UH 1.5A 100 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ADL3225VT-4R7M-TL000 TDK
    ADL3225VT-4R7M-TL000 TDK
    ADL3225VT-4R7M-TL000 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. ADL3225VT-4R7M-TL000 is described as FIX IND 4.7UH 1.5A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.