ACT1210L-201-2P-TL00 TDK
  • Part Number: ACT1210L-201-2P-TL00
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 200UH 70MA 2 5.5OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about ACT1210L-201-2P-TL00 TDK
    ACT1210L-201-2P-TL00 TDK
    ACT1210L-201-2P-TL00 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACT1210L-201-2P-TL00 is described as CMC 200UH 70MA 2 5.5OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.