ACT1210-510-2P-TL00 TDK
  • Part Number: ACT1210-510-2P-TL00
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 32,367
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACT1210-510-2P-TL00 TDK
    ACT1210-510-2P-TL00 TDK
    ACT1210-510-2P-TL00 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACT1210-510-2P-TL00 is described as CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE