ACM90V-701-2PL-TL00 TDK
  • Part Number: ACM90V-701-2PL-TL00
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 5A 2LN 700 OHM SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 74,426
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM90V-701-2PL-TL00 TDK
    ACM90V-701-2PL-TL00 TDK
    ACM90V-701-2PL-TL00 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM90V-701-2PL-TL00 is described as CMC 5A 2LN 700 OHM SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ