ACM9070-701-2PL-TL01 TDK
  • Part Number: ACM9070-701-2PL-TL01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 5A 2LN 700 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 153,102
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM9070-701-2PL-TL01 TDK
    ACM9070-701-2PL-TL01 TDK
    ACM9070-701-2PL-TL01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM9070-701-2PL-TL01 is described as CMC 5A 2LN 700 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM