ACM4532-601-2P-T001 TDK
  • Part Number: ACM4532-601-2P-T001
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 1.5A 2LN 600 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 10,080
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM4532-601-2P-T001 TDK
    ACM4532-601-2P-T001 TDK
    ACM4532-601-2P-T001 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM4532-601-2P-T001 is described as CMC 1.5A 2LN 600 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE