ACM4520V-142-2P-T00 TDK
  • Part Number: ACM4520V-142-2P-T00
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 1A 2LN 1.4 KOHM SMD AEC-Q200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 84,951
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM4520V-142-2P-T00 TDK
    ACM4520V-142-2P-T00 TDK
    ACM4520V-142-2P-T00 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM4520V-142-2P-T00 is described as CMC 1A 2LN 1.4 KOHM SMD AEC-Q200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM