ACM4520-901-2P-TL000 TDK
  • Part Number: ACM4520-901-2P-TL000
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 2A 2LN 900 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about ACM4520-901-2P-TL000 TDK
    ACM4520-901-2P-TL000 TDK
    ACM4520-901-2P-TL000 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM4520-901-2P-TL000 is described as CMC 2A 2LN 900 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ