ACM4520-231-2P-TL000 TDK
  • Part Number: ACM4520-231-2P-TL000
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 2.6A 2LN 230 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about ACM4520-231-2P-TL000 TDK
    ACM4520-231-2P-TL000 TDK
    ACM4520-231-2P-TL000 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM4520-231-2P-TL000 is described as CMC 2.6A 2LN 230 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W