ACM3225-102-2P-T001 TDK
  • Part Number: ACM3225-102-2P-T001
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 200MA 2LN 1 KOHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM3225-102-2P-T001 TDK
    ACM3225-102-2P-T001 TDK
    ACM3225-102-2P-T001 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM3225-102-2P-T001 is described as CMC 200MA 2LN 1 KOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"