ACM2520-451-2P-T002 TDK
  • Part Number: ACM2520-451-2P-T002
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 350MA 2LN 450 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 5,384
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM2520-451-2P-T002 TDK
    ACM2520-451-2P-T002 TDK
    ACM2520-451-2P-T002 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM2520-451-2P-T002 is described as CMC 350MA 2LN 450 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ