ACM2012H-900-2P-T05 TDK
  • Part Number: ACM2012H-900-2P-T05
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 300MA 90 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about ACM2012H-900-2P-T05 TDK
    ACM2012H-900-2P-T05 TDK
    ACM2012H-900-2P-T05 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM2012H-900-2P-T05 is described as CMC 300MA 90 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM