ACM2012E-670-2P-T01 TDK
  • Part Number: ACM2012E-670-2P-T01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 500MA 2LN 67 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about ACM2012E-670-2P-T01 TDK
    ACM2012E-670-2P-T01 TDK
    ACM2012E-670-2P-T01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM2012E-670-2P-T01 is described as CMC 500MA 2LN 67 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE