ACM2012-361-2P-T001 TDK
  • Part Number: ACM2012-361-2P-T001
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 33,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM2012-361-2P-T001 TDK
    ACM2012-361-2P-T001 TDK
    ACM2012-361-2P-T001 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM2012-361-2P-T001 is described as CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM