ACM2012-201-2P-T001 TDK
  • Part Number: ACM2012-201-2P-T001
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 350MA 2LN 200 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 42,691
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM2012-201-2P-T001 TDK
    ACM2012-201-2P-T001 TDK
    ACM2012-201-2P-T001 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM2012-201-2P-T001 is described as CMC 350MA 2LN 200 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE