ACM2012-121-2P-TL002 TDK
  • Part Number: ACM2012-121-2P-TL002
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about ACM2012-121-2P-TL002 TDK
    ACM2012-121-2P-TL002 TDK
    ACM2012-121-2P-TL002 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM2012-121-2P-TL002 is described as CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK