ACM1211-701-2PL-TL01 TDK
  • Part Number: ACM1211-701-2PL-TL01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 168,072
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM1211-701-2PL-TL01 TDK
    ACM1211-701-2PL-TL01 TDK
    ACM1211-701-2PL-TL01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM1211-701-2PL-TL01 is described as CMC 8A 2LN 700 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP