ACM1211-102-2PL-TL01 TDK
  • Part Number: ACM1211-102-2PL-TL01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 6A 2LN 1 KOHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 121,451
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACM1211-102-2PL-TL01 TDK
    ACM1211-102-2PL-TL01 TDK
    ACM1211-102-2PL-TL01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ACM1211-102-2PL-TL01 is described as CMC 6A 2LN 1 KOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE