LSRU-115-AL-1.5 Symcom
  • Part Number: LSRU-115-AL-1.5
  • Manufacturer Name: Symcom
  • Description: Product Description: LOAD SENSOR, 115VAC, 0-10AAC
  • Category: Protection Relays
  • Status:
  • More about LSRU-115-AL-1.5 Symcom
    LSRU-115-AL-1.5 Symcom
    LSRU-115-AL-1.5 is manufactured by Symcom and is categorized in the Protection Relays category. LSRU-115-AL-1.5 is described as Product Description: LOAD SENSOR, 115VAC, 0-10AAC . Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Symcom
    ---> Protection Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Protection Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE