URG3216L-473-L-T05 Susumu
  • Part Number: URG3216L-473-L-T05
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 47K OHM 0.01% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about URG3216L-473-L-T05 Susumu
    URG3216L-473-L-T05 Susumu
    URG3216L-473-L-T05 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. URG3216L-473-L-T05 is described as RES SMD 47K OHM 0.01% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD