URG3216L-151-L-T05 Susumu
  • Part Number: URG3216L-151-L-T05
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 150 OHM 0.01% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about URG3216L-151-L-T05 Susumu
    URG3216L-151-L-T05 Susumu
    URG3216L-151-L-T05 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. URG3216L-151-L-T05 is described as RES SMD 150 OHM 0.01% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23