URG3216L-102-L-T05 Susumu
  • Part Number: URG3216L-102-L-T05
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 1K OHM 0.01% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about URG3216L-102-L-T05 Susumu
    URG3216L-102-L-T05 Susumu
    URG3216L-102-L-T05 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. URG3216L-102-L-T05 is described as RES SMD 1K OHM 0.01% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE