URG3216L-101-L-T05 Susumu
  • Part Number: URG3216L-101-L-T05
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 100 OHM 0.01% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about URG3216L-101-L-T05 Susumu
    URG3216L-101-L-T05 Susumu
    URG3216L-101-L-T05 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. URG3216L-101-L-T05 is described as RES SMD 100 OHM 0.01% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F