URG2012L-331-L-T05 Susumu
  • Part Number: URG2012L-331-L-T05
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 330 OHM 0.01% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about URG2012L-331-L-T05 Susumu
    URG2012L-331-L-T05 Susumu
    URG2012L-331-L-T05 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. URG2012L-331-L-T05 is described as RES SMD 330 OHM 0.01% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM