URG2012L-153-L-T05 Susumu
  • Part Number: URG2012L-153-L-T05
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 15K OHM 0.01% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about URG2012L-153-L-T05 Susumu
    URG2012L-153-L-T05 Susumu
    URG2012L-153-L-T05 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. URG2012L-153-L-T05 is described as RES SMD 15K OHM 0.01% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM