URG2012L-101-L-T05 Susumu
  • Part Number: URG2012L-101-L-T05
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 100 OHM 0.01% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about URG2012L-101-L-T05 Susumu
    URG2012L-101-L-T05 Susumu
    URG2012L-101-L-T05 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. URG2012L-101-L-T05 is described as RES SMD 100 OHM 0.01% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE