URG1608L-101-L-T05 Susumu
  • Part Number: URG1608L-101-L-T05
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 100 OHM 0.01% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about URG1608L-101-L-T05 Susumu
    URG1608L-101-L-T05 Susumu
    URG1608L-101-L-T05 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. URG1608L-101-L-T05 is described as RES SMD 100 OHM 0.01% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2