TFL0816-82N Susumu
  • Part Number: TFL0816-82N
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 82NH 120MA 6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TFL0816-82N Susumu
    TFL0816-82N Susumu
    TFL0816-82N is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. TFL0816-82N is described as FIXED IND 82NH 120MA 6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.